O konkursie

baner partnerzy.

Misja

Branża fotowoltaiczna choć młoda w Polsce rozwija się coraz prężniej. Na przestrzeni ostatnich lat wspólnie zdobywaliśmy wiedzę, jak produkować, sprzedawać i montować. Za nami wiele szkoleń, konferencji i wymienionej korespondencji. W tym roku Corab wraz z Partnerami postanowił pójść o krok dalej i stąd konkurs na „Instalatora Roku”. To nie tylko sprawdzenie wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim rozrywka i kolejna forma promocji fotowoltaiki w naszym kraju.

Etapy konkursu

Etap 1: Zgłoś drużynę
Wysyłanie zgłoszeń do 11.10.17 r. do 12.00 na: instalator@corab.com.pl z załączonym zdjęciem poprawnie wykonanej własnej instalacji fotowoltaicznej. Do kolejnego etapu przejdzie 8 drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Etap 2: Ustalenie kolejności drużyn
18.10.17 odbędzie się losowanie kolejności, w której drużyny przystąpią do właściwej części konkursu pierwszego dnia Targów Renexpo.
Etap 3: Montaż pierwszej instalacji
Drużyny w ustalonej kolejności przystępują do montażu instalacji na systemie Corab PB-062. Do finału przechodzą 4 drużyny. Kryterium jest czas i jakość wykonania.
Etap 4: Finał i ogłoszenie wyników
Drużyny przystąpią do montażu instalacji na systemie Corab PB-068 w kolejności uzyskanych wyników z poprzedniego etapu (od najgorszego). Kryterium wyłonienia zwycięzców to również czas i jakość wykonania. Wyniki zostaną ogłoszone na Forum Targów Renexpo.